MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Clubfåtöljer 3923116
nr 392 3116
Clubfåtöljer
1 par, Skinn [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 16 januari 2006
300 kr
500 kr
2.000 kr
1.000 kr
1.200 kr
ledande budet*
2.200 kr
2.600 kr